Przyszli kierowcy, którzy pragną posiadać prawo jazdy kategorii B powinni wybrać odpowiedni ośrodek szkolenia kierowców. Firma Edures zapewnia pomoc doświadczonych instruktorów oraz wykładowców, którzy w sposób profesjonalny i solidny przedstawią wiedzę, przygotują kandydata do testów oraz egzaminu.

Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne – istotne informacje

Kurs na prawo jazdy kategorii B obejmuje zajęcia teoretyczne w liczbie 30 godzin lekcyjnych oraz zajęcia praktyczne, które odbywają się według indywidualnego planu ustalonego z instruktorem. W przypadku zajęć praktycznych jest to 30 godzin zegarowych na placu manewrowym oraz w jeździe po mieście.

prawo jazdy kat. B

Kurs prawa jazdy uwieńczony jest egzaminem wewnętrznym teoretycznym oraz praktycznym. W przypadku egzaminu teoretycznego wykorzystuje się testy komputerowe, natomiast część praktyczna egzaminowana jest na placu manewrowym oraz podczas jazdy po mieście.

Co zyskujemy z ośrodkiem szkoleniowym Edures?

Kurs prawa jazdy kategorii B w ośrodku szkoleniowym Edures zapewnia bezpłatne materiały dydaktyczne, można również skorzystać z jazdy doszkalającej przed egzaminem oraz jazdy doszkalającej dla osób, które już posiadają prawo jazdy.

Wykwalifikowani instruktorzy dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą teoretyczną, jak również praktyczną. Pomagają przygotować się do egzaminu państwowego, a także kładą nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na bycie dobrym kierowcą. Firma Edures zapewnia ciekawe promocje i atrakcyjne ceny, można skorzystać np. z promocji na kategorię B – „ promocja dla dwojga”, gdzie uzyskuje się rabat lub też gratisowe godziny jazdy. Warto skorzystać z oferty tej solidnej firmy.