Długopisy są artykułami użytecznymi, które zawsze powinny być pod ręką. W ich przypadku liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność. Wiele osób zwraca również uwagę na ich wygląd. Są to bowiem zwolennicy modnych gadżetów, które podążają za najnowszymi trendami.

Eleganckie długopisy z logo  producenta Adpen

Firma Adpen jest znanym producentem długopisów, które charakteryzują się wysoką jakością. Można wybierać wśród bogatej kolorystyki oraz różnorodnych form i kształtów. Wśród dostępnych modeli są długopisy plastikowe, papierowe i metalowe. Na ich powierzchnię producent nanosi nadruki w zależności od życzenia klienta. Długopisy metalowe są zazwyczaj grawerowane. Jest to efektowna i trwała metoda ozdabiania korpusów długopisów.

grawerowanie długopisów

Długopisy reklamowe Waterman

Długopisy Waterman są znanymi i cenionymi produktami. Sama marka nadaje im szczególnego znaczenia. Długopisy te pięknie wyglądają i mogą stanowić wyjątkowy prezent dla pracowników, czy kontrahentów. Zazwyczaj są one znakowane. W ten sposób stają się one  gadżetami reklamowymi, które idealnie spełniają swoje promocyjne zadanie. Wśród artykułów Waterman znajdują się pastelowe, stonowane modele długopisów, jak również modele w intensywnych barwach.

Produkty firmy Lecce Pen

Firma Adpensite oferuje również artykuły piśmiennicze firmy Lecce Pen. Jest to włoski producent tanich długopisów reklamowych cieszący się szczególnym zaufaniem klientów. Projektanci kładą tutaj szczególny nacisk oryginalny design. Długopisy i pióra są wykonywane we włoskim stylu, gdzie liczy się elegancja, a zarazem najnowsze trendy modowe. Wśród bogatego asortymentu Lecce Pen wyróżnia się długopisy metalowe, papierowe, plastikowe, jak również antybakteryjne. Te artykuły piśmiennicze są wykonane z materiałów biodegradalnych. Jednym z nich jest tzw. Bio-Plasic, jest to tworzywo uzyskane ze skrobi kukurydzianej. Kolejnym jest EcoLine, tworzywo uzyskiwane w wyniku recyklingu kartonów, papieru czy aluminium. Bardzo ciekawą propozycją są długopisy antybakteryjne, które wykonane są z materiałów posiadających w swoim składzie dodatki o działaniu antybakteryjnym. Artykuły te dobrze sprawdzają się w różnych punktach medycznych np. szpitalach czy przychodniach.

Niemiecka solidność długopisów z grawerem

Producent artykułów piśmienniczych Senator może poszczycić się pięknymi i funkcjonalnymi produktami. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Są to modele plastikowe oraz metalowe. Można wybierać z bogatej palety barw oraz wzorów. Zróżnicowany design ucieszy amatorów nowoczesnych i oryginalnych form, jak również tradycjonalistów. Niektóre modele posiadają szeroki klips, na którym można umieszczać logo firmowe czy też logotypy. Firma Senator w szczególności ceni sobie środowisko, dlatego wszystkie produkty spełniają wysokie standardy ekologiczne. Przykładowo pióra Nature Plus są wykonane z materiałów całkowicie degradowanych. Marka Senator podąża za najnowszymi trendami w świecie designu, jak również ekologii. W ten sposób odpowiada na zmieniające się potrzeby współczesnego świata.