Smycze z logo firmy są bardzo popularnym gadżetem reklamowym, który firmy zamawiają zarówno dla swoich pracowników, jak i jako upominek promocyjny dla klientów. Smycze z logiem firmy to ekonomiczna i skuteczna forma promocji i budowania wizerunku firmy. Smycz może kosztować do kilkudziesięciu do kilku złotych, w zależności od parametrów, jakie posiada, duże pole zadruku umożliwia umieszczenie widocznego logo, hasła reklamowego lub adresu internetowego firmy. Smycze reklamowe to nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalny gadżet, dlatego jest to inwestycja warta zachodu.

Smycze z własnym nadrukiem

 Smycze jako element wyposażenia pracownika firmy pozwalają na atrakcyjną identyfikację wizualną. Smycze z własnym nadrukiem, smycze z imieniem czy z logotypem firmy są też użytecznym na co dzień gadżetem. Pracownik może na niej zawiesić niezbędne klucze, dzięki czemu zawsze ma je na wyciągnięcie ręki. Smycze reklamowe z identyfikatorem przydadzą się na różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, gdzie potrzebny jest identyfikator. Coraz więcej firm stosuje również chip karty do przemieszczania się po siedzibie firmy, smycz firmowa idealnie sprawdzi się do zamocowania takiej karty i pozwoli na uwolnienie rąk, a także zapewni karcie bezpieczeństwo i uchroni przed zgubieniem.

smycze z imieniem

Zaprojektuj smycz, czyli czym kierować się zamawiając firmową smycz reklamową?

Jako doświadczony wieloletni dystrybutor smyczy obsługujemy firmy z różnych branży z całej Polski. Dostarczamy zamówienia na terenie całego kraju, między innymi do takich miast jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Gdynia. Przez lata pracy w branży poznaliśmy dokładnie wymagania rynku, a także potrzeby naszych klientów, co pozwala nam na efektywną i skuteczną pracę. Projektując smycz firmową z logo, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę rolę, jaką mają spełnić. Jeżeli smycz ma być wykorzystywana głównie na potrzeby codzienne personelu, wystarczy, jeżeli nadruk będzie jednostronny, jeżeli ma to być smycz efektowna na potrzeby targów lub upominków promocyjnych, wówczas warto zainwestować w smycz dwustronną, dwuczęściową co znacznie podniesie jej funkcjonalność. Podczas zamawiania smyczy ważne są również dodatki, jakie ma zawierać smycz. Holder na identyfikator, ość na telefon komórkowy czy inny rodzaj karabińczyka to niektóre z dodatków, jakie można zamówić, aby jak najlepiej dopasować smycz do swoich potrzeb.