Promocja firmy kojarzy się przede wszystkim z reklamami w telewizji i internecie. Są to dość drogie narzędzia, które przynoszą różne efekty. Bardzo pomocnym elementem marketingowym okazuje się odzież firmowa oraz oryginalne gadżety reklamowe, na których umieszcza się logo firmy. W ten sposób wiele osób zaznajamia się z daną marką i chętniej sięga po usługi i produkty firmowe. Te proste środku promocji są bardzo skuteczne.

Ubranie pracownicze wizytówką firmy

Pracownicy firmy ubrani w jednakowe stroje, będą prezentować się profesjonalnie i wpłyną na pozytywny odbiór całej firmy. Dzięki temu tworzy się również poczucie wspólnoty. Elegancki ubiór wzbudza w kliencie większe zaufanie. Taka jest właśnie odzież Fruit of the Loom. Prezentuje się nienagannie i można dopasować ją do wielu stylizacji.

Szeroki asortyment odzieży promocyjnej

Modne koszule to element ubioru codziennego, jak również na ważniejsze okazje. Można założyć je do garsonki, spódnicy, eleganckich, jak również sportowych spodni. Fruit of the Loom oferuje koszule reklamowe w różnych kolorach i modnych fasonach. Popularne są oczywiście białe koszule, które najczęściej zakładane są do pracy oraz imprezy firmowe. Ten klasyczny model jest ponadczasowy.

środki promocji

 

Nutę elegancji, a zarazem luźnego stylu wprowadzą koszulki polo reklamowe, które wykorzystywane są jako strój pracowniczy w różnych branżach. Są bardzo wygodne, a zarazem zachowują elegancki wygląd. Bardzo często zakładane są w działach hotelarskich, finansowych, turystycznych, sportowych czy edukacyjnych. Nie można również zapomnieć o t-shirtach, które są powszechnie lubiane i zakładane do różnych ubrań. Są one bowiem wygodne i dobrze wyglądają.

Wygoda górą

Bardzo przydatne mogą okazać się również bluzy firmowe. Fruit of the Loom oferuje ciepłe i wygodne modele, uszyte według modnych fasonów. Niektóre z nich mają typowo sportowy charakter, inne są bardziej eleganckie. Dopasowany krój podkreśla walory sylwetki i sprawia, że dobrze wygląda zestawiona z koszulką polo lub elegancką koszulą. Ten typ garderoby sprawdzi się również wśród pracowników fizycznych, którzy często narażeni są na działanie niższych temperatur, a więc powinni być ciepło ubrani. Bluzy zapewniają wygodę oraz swobodne ruchy.

Wśród proponowanej odzieży promocyjnej znajdują się również szorty, które doskonale sprawdzą się w gorące dni. Zazwyczaj z tej części garderoby korzystają pracownicy fizyczni, osoby związane  ze sportem, turystyką, rekreacją, transportem. Wysokogatunkowe materiały zapewnią odpowiedni przepływ powietrza oraz wygodę podczas poruszania się.