Różnego rodzaju loterie cieszą się niesłabnącą popularnością, bowiem po pierwsze są najbardziej sprawiedliwą formą promocji produktów, a po drugie trafiają do szerokiego grona odbiorców, realnie i skutecznie wspierając sprzedaż. Jest to zatem wspaniały mechanizm do masowych akcji konsumenckich, jak również dla ściśle określonego segmentu klientów B2B. Jeżeli w swojej firmie chcesz wdrożyć np. loterie promocyjne, sprawdź jakie autorskie rozwiązania możemy zaproponować Twojemu biznesowi!  

Jakie korzyści niesie ze sobą loteria promocyjna?

Główną zaletą różnego typu loterii promocyjnych, którą dostrzegają specjaliści ds. sprzedaży, jest budowa świadomości marki i lojalności wśród klientów danej firmy. Nie ulega wątpliwości, że dla konsumentów loteria promocyjna, a zwłaszcza loteria audiowizualna to rodzaj udanej rozrywki, a także szansa zyskania atrakcyjnych nagród dzięki (zazwyczaj) niewielkiej formie własnej aktywności. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa, loteria promocyjna jest formą interesującej reklamy, która przekłada się na pozyskanie nowego grona potencjalnych konsumentów, a także mocniejsze przywiązanie stałych klientów do marki, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia sprzedaży i dynamicznego rozwoju firmy.

Efektywna loteria promocyjna – czyli jaka?

Każda loteria promocyjna, aby przyniosła oczekiwane rezultaty, musi posiadać rozwiązania dostosowane idealnie do potrzeb danej firmy, oczekiwań jej klientów oraz wymogów współczesnego – branżowego rynku. Stąd też loteria promocyjna musi być projektowana „od zera” i być częścią spójnej, większej strategii promocyjnej. Jak tego dokonać, jeżeli nie mamy doświadczenia w konstruowaniu i wdrażaniu tego typu działań w przedsiębiorstwie? Powierzyć planowanie i organizację loterii zewnętrznej, profesjonalnej firmie, do której z całą pewnością można zaliczyć Motivation Direct!

Loterie promocyjne z Motivation Direct – dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 10 lat firma Motivation Direct działa na polskim rynku, będąc liderem w zakresie kompleksowej organizacji programów lojalnościowych, motywacyjnych, a także różnorodnych konkursów i loterii. Wybierając naszą ofertę, Klient otrzymuje pełne wsparcie obejmujące: profesjonalną platformę do zarządzania danym programem czy loterią, szeroki pakiet nagród, pełną obsługę prawną, a także twórczą aktywność w zakresie konstruowania, wizualizacji i wdrażania naszych autorskich rozwiązań. Decydując się na współpracę z nami w zakresie realizacji loterii promocyjnych, zespół naszych specjalistów gwarantuje:

  • przygotowanie koncepcji loterii promocyjnej dostosowanej do specyfiki danej firmy i grupy docelowej,
  • wybór najskuteczniejszych metod działania konstruowanej loterii,
  • dedykowane narzędzia, pozwalające sprawnie zarządzać wdrażaną loterią,
  • wsparcie w zakresie przygotowywania regulaminu oraz pomoc w prawnych formalnościach,
  • opracowanie katalogu i pomoc w wyborze nagród oraz ich późniejszą logistykę,
  • obsługę ewentualnych reklamacji i zwrotów,
  • udostępnienie systemu informatycznego, który umożliwia przyjmowanie zgłoszeń i przeprowadzanie losowań,
  • udostępnienie rozbudowanej platformy informatycznej z modułami do komunikacji, zarządzania katalogiem nagród oraz raportowania przebiegu całego procesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności? Być może masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy na naszą stronę internetową – nasi specjaliści służą pomocą!