Buty to nie tylko podkreślenie całej stylizacji i przysłowiowa kropka nad „i”. Można nawet powiedzieć, że jest to jej ukoronowanie, chociaż znajduje się zupełnie w innym miejscu, niż zwykła spoczywać korona. Nie ma to jednak znaczenia. Kiedy patrzymy na ubiór, nigdy nie pomijamy butów, a wręcz odwrotnie, zatrzymujemy na nich uwagę nawet na dłuższą chwilę. Nic w tym dziwnego, ponoć to właśnie one mówią najwięcej o człowieku. Co zatem mówią o kobiecie sandały na słupku?

O samych damskich sandałach na słupku można przede wszystkim powiedzieć, że nie są one przeznaczone dla kogoś, kto nie wie, gdzie stąpa. Trzeba być odważnym i pewnym siebie, aby nosić je z klasą i szykiem. I właśnie takie kobiety najczęściej decydują się na eksponowanie swoich stóp w tego typu obuwiu. Poruszanie się w sandałach na szpilkach wymaga dużo wdzięku i klasy. Jednak to nic w porównaniu do efektów, jakie można za ich pomocą uzyskać.

Im większy obcas, tym lepiej… i groźniej!

Wiadomo, że im większy obcas, tym lepiej podkreślone zostają łydki i bardziej wydłużona zostaje noga. W ten sposób każda kobieta ma szansę na wspaniałe wyeksponowanie swoich nóg. Istotną kwestią jest jednak to, aby sandały na obcasie były odpowiednio dopasowane, ponieważ tylko wtedy uzyskamy prawdziwie spektakularny efekty. Liczy się tutaj nie tylko fason i wzornictwo sandałów, ale również ich dopasowanie do stopy i umiejętność chodzenia na wysokim obcasie.

sandały na szpilce

Kobiety, które rzadko chodzą w tego typu butach, powinny stopniowo zwiększać wysokość szpilki czy koturny, co pozwoli przyzwyczaić im się do chodzenia w sandałach na wysokim obcasie. Może to być trudniejsze niż chodzenie w czółenkach czy zwykłych szpilkach, ponieważ typowe sandały na słupku z wiązaniami nie mają takiej sztywnej konstrukcji i stopa może się w nich łatwiej przemieszczać.

Jaki mamy wybór sandałów na wysokim obcasie?

Wybór jest ogromny, o czym świadczy oferta sklepu internetowego ekstraszpilki.pl. Do wyboru mamy różnego rodzaju sandały na szpilce czy słupku, zarówno z eko zamszu, jak i eko skóry, które są niezwykle wygodne, a przy tym naprawdę stylowe. Dostępne są sandały na słupku 8 cm, a nawet 10 czy 11 cm. Bogaty wybór fasonów oraz zdobień i kolorów sandałów pozwoli obłowić się nie jednej pani, ponieważ sklep oferuje naprawdę atrakcyjne ceny, więc warto wybrać więcej niż jedną parę butów.